SPRZEDAŻ


Produkty dostępne w sprzedaży

Ziemia Egipska BIKOR
Ziemia Egipska BIKOR

Ziemia Egipska

 

BIKOR Ziemia Egiptu nie jest pudrem lecz kremem w postaci wilgotnego kamienia. Nie kamufluje, a wyrównuje koloryt skóry. Dla efektu kamuflażu warto przed nałożeniem Ziemi Egiptu zastosować Puder BIKOR Wet&Dry. Rozświetlamy nim skórę, kamuflujemy cienie, mankamenty. Docelowo, warto Ziemię Egiptu stosować bezpośrednio na skórę, lepsze jest wówczas przenikanie zawartych w niej odżywczych i pielęgnujących składników. Skóra skorzysta wtedy z bogactwa witamin i minerałów. Przy skórze bez mankamentów, nie wymagającej kamuflażu, warto zrezygnować z podkładu.

RevitaLash® Advanced
RevitaLash® Advanced

RevitaLash® Advanced

ŚWIATOWY LIDER W STYMULACJI WZROSTU RZĘS I BRWI

 

Najbardziej skuteczna i bezpieczna odżywka stymulująca wzrost rzęs i brwi na świecie. Efekty i bezpieczeństwo udowodnione wielokrotnymi badaniami klinicznymi. Nowa formuła RevitaLash® ADVANCED gwarantuje olśniewające efekty działając szybciej niż kiedykolwiek.

Hair Advenced by RevitaLash®
Hair Advenced by RevitaLash®

Hair Advanced by RevitaLash®

Hair Advanced by RevitaLash® ODŻYWKA DO WŁOSÓW. POPRAW WYGLĄD RZADKICH I SŁABYCH WŁOSÓW W KILKA TYGODNI

 

Hair Advanced by RevitaLash® to wyjątkowa odżywka do włosów, która wzmacnia i pogrubia, sprawiając, że włosy stają się pełniejsze i zdrowsze. Produkt poprawia wygląd rzadkich i kruchych włosów. Wystarczy nałożyć dwie porcje pianki na czyste, wilgotne włosy i wmasować w skórę głowy, tam gdzie mają pojawić się grubsze, pełniejsze i zdrowsze włosy. Nie spłukujemy i układamy włosy jak zwykle. Bogaty skład unikalnej odżywki miłorząb japoński, żeń szeń, pigowiec japoński i białka pszenne. 

 

 

 

RevitaLash® Volumizing Mascara
RevitaLash® Volumizing Mascara

RevitaLash® Volumizing Mascara

 

Mascara RevitaLash to innowacyjny tusz do rzęs. Specjalna receptura produktu oraz zaprojektowana do niej szczoteczka maksymalizuje wygląd Twoich rzęs. Będą wyglądać one jeszcze pełniej i bardziej kusząco niż kiedykolwiek. Używany razem z odżywką RevitaLash sprawia, że rezultaty są olśniewające.

FASHION + FAIR TRADE = BAJI
Bransoletki BAJI
Bransoletki BAJI

Bransoletki BAJI to unikatowe, oryginalne ozdoby na ręce, wykonanywane w oparciu o zasady ruchu Fair Trade przez artystki rekodziela w Nepalu.

BAJI powstaja w oparciu o zasady Fair Trade . A to oznacza swiadomy wybor. Wybor unikatowego, oryginalnego produktu, ktorego wykonanie zapewnia ekonomiczna niezaleznosc kobietom w Nepalu, daje im mozliwosc uczciwej pracy i zarobku a ich dzieciom mozliwosc edukacji i godziwy byt.

Bransoletki BAJI to nowy sposob na stworzenie Twojej wlasnej i niepowtarzalnej kolekcji bizuterii.

Milion kombinacji wzorow i kolorow, sprawia ,ze Twoje BAJI dopasuja sie do kazdego stylu ubioru - urban chic, elegancki, sportowy, folk, new grunge czy old grunge. Wybor nalezy do Ciebie.

 

Dobierz swoją własną kompozycję!!!

 

W sprzedaży posiadamy wiele kolorów, odcieni, wzorów BAJI. Sama zdecyduj ile i jakich bransoletek znajdzie się na Twojej dłoni! Bez względu na kompozycję, bransoletki prezentują się zjawiskowo na każdej ręce.

 

Bransoletka jest "nakręcana" na rękę i dopasowuje się idealnie do grubości nadgarstka.

 

Przyjdź, przymierz i bądź kreatywna! :)

 

Aktualna i wyjątkowa cena to jedyne 39zł.

 

Poprzez zakup bransoletki wspieramy FAIR TRADE!