Mezoterapia mikroigłowa BioEvolution


Likwidacja zmarszczek pionowych wokół ust - Meso-Revital
Likwidacja zmarszczek pionowych wokół ust - Meso-Revital

Nowa koncepcja zabiegów mezoterapii mikroigłowej.

Meso Re-Vitalize - nowoczesna jakość odmładzania.

 

Alternatywa dla botoksu!

Bez toksyny botulinowej

Bez iniekcji

Bez chirurgii plastycznej

Bez wolnego dnia w pracy

Bez żadnych ran i blizn

 

Wyjątkowo skuteczne zabiegi kompleksowej regeneracji skóry.

 

Zabieg mezoterapii mikroigłowej umożliwia wprowadzanie substancji aktywnych do głębszych warstw skóry – dokładnie tam gdzie ich działanie jest najbardziej efektywne. Dzięki temu substancje aktywne bardzo intensywnie stymulują metabolizm komórkowy i wymuszają procesy regeneracyjne. Zabieg dostarcz skórze niezbędną energię witalną, zapewnia właściwy poziom nawilżenia orz zbezpiecza przed negatywnym oddziaływaniemśrodowiska zewnętrznego. Naturalne substancje aktywne zawarte w Meso Re-Vitalize Concept dostarczane przy zabiegu mezoterapii mikroigłowej w głąb skóry podczas zabiegu wzmacniają procesy regeneracyjne komórek, stymulują produkcję kolagenu i elastyny.

 

Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Jednakże ostateczny rezultat wygładzonej i odpowiednio nawilżonej skóry widać dopiero miesiąc po zakończeiu serii zabiegów, gdy nowe odpowiednio odżywione komórki skóry z wrstwy rozrodczej przedostaną się na powierzchnię skóry.

 

Dodatkowo mechaniczna mikroperforacja naskórka, pobudza receptory skóry oraz stymuluje lepsze krążenie.

 

Terapia MESO RE-VITALIZE

Jednym z największych problemów współczesnej kosmetologii, jest przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry. Substancje o cząstkach większych niż 200 nm (witaminy, kwas hialuronowy) nie mogą przeniknąć przez warstwę naskórka, ze względu na ograniczoną przestrzeń między komórkami naskórka. Jedynymi skutecznymi sposobami przeniknięcia przez warstwę naskórka dla cząstek o średnicy większej niż 200 nm, jest wstrzyknięcie lub perforacja naskórka.

Metoda Meso Re-Vitalize wykorzystuje technikę mikronakłuć (mikroperforacji) naskórka. W rezultacie struktura naskórka nie stanowi bariery. Substancje aktywne przenikają przez naskórek i rozprzestrzeniają się w skórze właściwej.

Najnowsza technologia jednorazowych kartridży z plastikowymi mikroigłami
Najnowsza technologia jednorazowych kartridży z plastikowymi mikroigłami

 

System kartridży - bezpieczeństwo, skuteczność, najwyższa jakość.

Mikro-igły mają długość 0,5 mm, która pozwala na nakłucie skóry do głębokości 0,3 mm. Mikronakłucia nie naruszają układu krwionośnego, dzięki czemu zabiegi mogą być wykonywane nie tylko przez kliniki medycyny estetycznej, ale również przez kosmetologów i kosmetyczki.

Płytka z mikro-igłami jest wypukła i elastyczna, dzięki czemu jej powierzchnia idealnie dopasowuje się do kształtu miejsc poddawanych zabiegowi, oraz swobodnie dociera nawet do miejsc trudno dostępnych.

Kartridże Meso Re-Vitalize pozwalają na skuteczną perforację warstwy naskórka i dzięki powstałym mikronakłuciom, umożliwiają bezbolesne wprowadzenie do skóry właściwej substancji aktywnych o większych cząstkach, które normalnie nie mają szans na przeniknięcie na tę głębokość.

Mezoterapia mikroigłowa
Mezoterapia mikroigłowa

BIOEVOLUTION MESO RE-VITALIZE CONCEPT

 

Wybierzemy koncepcję zabiegową idealną dla potrzeb Twojej cery.

Meso Re-Vitalize med - z kwasem hialuronowym (3 %) i peptydami: spłyca i wygładza zmarszczki mimiczne twarzy, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny.

Meso Re-Vitalize fresh - wyrafinowana kompozycja witamin, Q10 i aminokwasów dostarcza skórze niezbędnych składników odżywczych. Idealny zabieg dla skóry dojrzałej. Bogaty kompleks składników odżywczych stymuluje bardzo intensywną regenerację skóry.

Meso Re-Vitalize pure - zabieg spa, chroniący i regenerujący skórę. Zawiera aminokwasy, wyciąg z soi oraz korzenia ignamy (yams roots). Pomaga zregenerować zmęczoną, matową i odwodnioną skórę. Odżywia oraz w widoczny sposób rozjaśnia koloryt skóry.

Mezoterapia mikroigłowa - efekt
Mezoterapia mikroigłowa - efekt

 

 

 

 

 

 

 

 

Cennik zabiegów mezoterapii mikroigłowej:

 

Twarz                                       Promocja! 290 zł zamiast 350 zł 


 

Szyja                                          250 zł


 

Dekolt                                       300 zł


 

Twarz + szyja                          Promocja! 330 zł zamiast 390 zł


 

Szyja + dekolt                          Promocja! 330 zł zamiast 370 zł


 

Twarz + szyja + dekolt           Promocja! 370 zł  zamiast 490 zł 


 

Okolica wokół ust                    180 zł